עיתון כפר ורדים א-לה כפר 182 | בדרך לטיול

בדרך לטיול


עונת הטיולים החלה והחנות "מטיילים – חנות המפעל" במשגב מספקת ציוד ועצות המתאימים לתרמילאים כמו גם למטייל עם המשפחה. משרוך ועד תרמיל

בלב משגב, בצמוד לישוב רקפת במרכז עסקים קטן, נמצאת חנות, עם מגוון רחב של ציוד לטיולים ושטח בשם "מטיילים – חנות המפעל". מטיילים קיימת כבר שנתיים ומשרתת את תושבי הצפון בכלל ואת תושביי משגב-כרמיאל בפרט. מנהל החנות דורון מציין כי מגיעים גם ממקומות רחוקים: "בעיקר כאלה שנשלחו על ידי חברים, וכמובן תושבי הסביבה המוצאים ב'מטיילים' את חנות הבית שלהם". לדברי דורון, בחירת הציוד הנכון שניתן יהיה לסמוך עליו כשאתה רחוק מהבית, דורשת מהצוות להיות מיומן, עם ידע רב והרבה סבלנות.
בחנות מגוון מוצרים שכל "מוצ'ולר" צריך לטיולים ארוכים או קצרים. במחלקת התרמילים ניתן למצוא תרמילים בכל הגדלים ושל החברות המובילות. צוות החנות יעזור בבחירת התרמיל הנכון לסוג הטיול, במדידת התרמיל עם משקל והתאמה אנטומית. המחירים אטרקטיביים וקיימים אף מבצעים של 1+1. במחלקת הנעליים יעזרו למטייל להתאים את סוג הנעל לסוג הטיול, התאמה של רמת עמידות הנעל לאזור המטויל, אופן הטיול וכמובן הנוחות המשתנה בין המותגים. המחירים תחרותיים והמגוון מאפשר רכישה לכל אחד ולכל כיס.
בחנות מגוון שקי שינה לטמפרטורות שונות, ביגוד מטיילים, אוהלים, גזיות, בנזיניות וכלי בישול, מקלות הליכה ועוד וכמובן כל הציוד שזקוקים לו לשטח: ריהוט שטח, מזרונים, פנסים, אולרים ואפילו משחקים.
האהבה מגיל צעיר של דורון מהישוב רקפת לטיולים ששולבו בדרך כלל עם טיפוס, סנפלינג וחקר מערות, הביא אותו לממש את התחביב ולפתוח חנות מקצועית, עם מיטב החברות, במחירים שפויים וצוות שיודע על מה הוא מדבר. המושג חנות מפעל נולד מתוך הרצון להקים חנות המוכרת את המוצרים במחירים נמוכים ממחירי השוק, דבר שהתאפשר בעזרת שיתוף פעולה מצד יצרנים ויבואני המותגים.
והנה כמה טיפים של דורון לקניית נעליים: כיוון שהרגל מתנפחת מהחום וזרימת הדם במהלך הטיול, יש לזכור כי נעלי הליכה צריכות להיות גדולות לפחות בחצי מידה. לבדיקה יש לשרוך את הנעל ולנסות להתקדם בעזרת האצבעות בחוזקה. במידה הנכונה לא מרגישים את סוף הנעל. ציינו לפני המוכר את אזור הטיול. לדוגמא טיול בשביל ישראל מצריך נעל עם סוליות דרגה 7 ומעלה ושאינן אטומות למים.

מטיילים – חנות המפעל, רקפת, משגב. (צמוד לגלריה המקסיקנית). פתוח: ב-ה בשעות 10:00-19:00, שישי-שבת בשעות 10:00-16:00. 04-9800286

בתמונה: מגוון מוצרים שכל "מוצ'ולר" צריך