א-לה כפר 165 | ורדה

ורדה

חזרה לוורדה ומדורים 

 

♦ וזו כבר מסורת. במועדון 50 פלוס הייתה מסיבת פורים לגילאי 30 פלוס. מקורות של ורדה מדווחים על מסיבה עליזה, אולם מלא, המון תחפושות, כולל תחפושות תחפושות בה זכו במקום הראשון איריס ואריה דהן, שהתחפשו לפלאפונים. גרגורי וסילביה איצקוביץ' זכו במקום שני עם תחפושת של רקדנית ורקדן בטן, ורותי ועמרי אבידר זכו במקום השלישי עם תחפושת של "כנענים". המסיבה ננעלה רק בשתיים בלילה, אחרי שהמארגנים, אמיר בר-לב, פרץ אביטן ומאיר ויצמן, הדליקו את האור ובעצם הכריחו את אחרוני הרוקדים ללכת הביתה. 

 

♦ אפרופו אחרוני הרוקדים, ורדה מכירה אישית שתי נשים, שלשתיהן קוראים מיכל, שרקדו במסיבה שלוש שעות רצוף, בלי הפסקה. ורדה, אפילו במקרמה, לא יכולה להתמיד שלוש שעות רצופות. 

 

♦ ישראל אהרוני, האיש והצמה, בא לבקר חברים בכפר ורדים. המארחים לקחו אותו לסיבוב רגלי קצר, והשף כבר שירג לנו את הכפר התיירותי שלנו: הנה, פה אפשר לפתוח מסעדה ביתית, פה בית תה ופה גלריה. וואו, איזה פוטנציאל יש פה, אם רק היה כאן יזם רציני. ורדה מסירה את הכובע וכבר פותחת בקמפיין לעוד חמש שנים: אהרוני לראשות המועצה (או לפחות לראש ועדת תיירות). 

 

♦ מישהו שורדה מכירה ראה בעדלאידע את חברי המועצה עם הקסדות הצהובות, החליט משום מה שמדובר במכבי אש, וזרק לעברם: אהה, אני מבין שהמדיניות עכשיו היא כיבוי שריפות. אז החבר'ה הנעלבים מיהרו לתקן: התחפשנו לבוב הבנאי, זה כי אנחנו עוסקים בבנייה. אהה. 

 

♦ לחברות שמבקשות לחדש את הגרדרובה לכבוד פסח, ורדה שמחה לבשר: המקום של כוכבה ברחוב סער חזר לפעול, ויש קולקציות חדשות. 

 

♦ למי שמחפש בילוי בראש טוב, ורדה ממליצה על "באקו", הפאב במרכז המסחרי, שמציע בירה טובה, נשנושים, מופעי מוסיקה על מסכי פלאזמה עם מערכת קול משודרגת והרבה מצב רוח טוב. 

 

♦ ומי שרוצה ראש קצת אחר יכול לקפוץ בימי חמישי ל"קפה אקסטרים" במושב פקיעין חדשה, ליהנות מזמר בהופעה חיה ומבשרים טובים על האש שממונגלים בחצר המסעדה. 

 

♦ וב"קפה אחר" שבמרכז המסחרי מציעים עכשיו עסקיות משפחתיות, עם חבילה כוללת לאמא, אבא והילדים. 

 

♦ ועדיין ב"קפה אחר". יום שישי בבוקר, שיא הלחץ, מלא עד אפס מקום, והופ – הפסקת חשמל. ועוד אחת. ועוד אחת. כמה דקות, תושייה של גדי הבוס, לוגיסטיקה מתוחכמת של הפעלת מכשירים, והכל חזר לתקתק כרגיל, בלי שבכלל הרגישו.  

 

♦ ועדיין במרכז. ורדה מפרגנת לחנות "לחמים" שמכרו בפורים אוזני המן מעולים ברמות. 

 

♦ וברכות חמות לרמי שטרקר, שפתח במרכז חנות יפהפיה למצעים, מגבות, מוצרי ספא, אביזרים מדליקים לילדים וכאלה. 

 

♦ זואי הנדלר-ברקת חוגגת בת מצווה, ואימה סיפרה בסוד לנתי שיננפלד ממסעדת שיינפלד שהתחביב שלה זה בישול. אז כלת השמחה קיבלה מהמסעדה מתנה - יום שלם ביחד עם השף יוסי בן בניימין במטבח של המסעדה. התחביב של ורדה זה עבודות מקרמה, מה היא תקבל לבת-מצווה? 

 

♦ ורדה מברכת את ידידה אבי רייך, ששלושה פסלים שלו נסעו לתערוכה במסצ'וסטס. זה בארצות הברית, וקרה אחרי שאיזה אוצרת אמריקנית שטיילה כאן הציצה ונפגעה. 

 

♦ שליחה של ורדה השתתפה בסדנה קולינרית של אתי ונעמה, ולמדה להכין רוסט-ביף וקבבונים. היא גם ראתה איך אנשים שלא הכירו לפני אוכלים זה מצלחתו של זה כאילו אין מחר. 

 

שבת שלום. 

 

 

בתמונה: 

בסדנה הקולינרית אצל אתי ונעמה