א לה כפר 163 | המאמן הוחלף, התחלנו לנצח

המאמן הוחלף, התחלנו לנצח

חזרה לחדשות 

 

הדס כרמונה 

 

קבוצת הנוער בכדורסל שיפרה במעט את מצבה לאחר שהשיגה שני ניצחונות בשלושת משחקיה האחרונים. זאת לאחר שבתשעת המחזורים הראשונים השיגה הקבוצה ניצחון בודד. לאחר המחזור התשיעי מונה לקבוצה מאמן חדש, איציק אלרון, מאמן ותיק שאימן כבר בליגה הלאומית לנוער. 

הניצחון הראשון היה ניצחון חוץ משכנע על הפועל כפר סבא 59:71. לאחר מכן הגיע ניצחון בית על קרית מוצקין 72:77. השבוע נוצתה הקבוצה בביתה 70:67 על ידי הקבוצה החזקה של עמק יזרעאל.  

מנהל אגודת הספורט, אורי בר צורי, על החלפת המאמן: "זו קבוצה שמשחקת פעם ראשונה בליגה לאומית לנוער ואנחנו מקווים שתתקע שם יתד. יש לנו שחקנים טובים, שמיצגים יפה את הכפר ויכולים למקם אותנו לפחות באמצע טבלה". 

המאמן החדש, איציק אלרון, רואה את המצב קצת אחרת: "כשבאתי המצב של הקבוצה לא היה טוב. מתוך 9 משחקים היה רק ניצחון אחד. התבקשתי להשאיר את הקבוצה בליגה וזו המטרה היחידה כרגע". 

- מה הפוטנציאל של הקבוצה בכפר? 

"לפני שקיבלתי החלטה לבוא ולאמן את הקבוצה ביררתי היטב מה הסיפור שלה, וכל המאמנים שדיברתי איתם אמרו שהקבוצה, מבחינת פוטנציאל, אמורה להיות ממוקמת למעלה בטבלה ולא להתעסק במאבקי תחתית. כשבאתי הבנתי על מה מדובר. זו קבוצה עם פוטנציאל ויש לנו מטרה, אולם בינתיים אנחנו חיים משבוע לשבוע. עשינו ניצחון גדול בכפר סבא וניצחון מתבקש בבית כשהמטרה לשמור על הבית שיהיה המבצר שלנו, כי בבית לא מפסידים". 

- איך מביאים את הקבוצה לניצחון? 

"דרך ההגנה ורק דרך ההגנה". 

 

בתמונה: 

המאמן החדש איציק אלרון 

שחקני עוצמה כפר ורדים במשחק ההפסד לעמק יזרעאל 

.