א לה כפר 163 | רון מוסקוביץ ישמש כמנכ"ל תאגיד המים

רון מוסקוביץ ישמש כמנכ"ל תאגיד המים

חזרה לחדשות 

 

תאגיד "סובב מעלות" ישרת את היישובים מעלות, שלומי, כפר ורדים וכסרא-סמיע 

 

תאגיד מים וביוב "סובב מעלות" הוקם על פי חוק תאגידי מים וביוב שמחייב את כל העיריות והמועצות המקומיות להעביר לתאגיד את משק המים והביוב. מטרת החוק לדאוג שכל ההכנסות ממים וביוב יתועלו לטובת שיפור משק המים. בתאגיד "סובב מעלות" חברות מעלות תרשיחא, כפר ורדים, שלומי וכסרא-סמיע.  

חברי הדירקטוריון, שהם נציגים של בעלי המניות, אישרו את מינוי של רון בתום תהליך שכלל מכרז פומבי, עיון בקורות חיים תעודות והמלצות, ראיונות, שיחות עם ממליצים, מבחני התאמה ודיונים פנימיים בוועדת האיתור ובדירקטוריון. נמסר כי את תהליך המינוי ליוו היועצים המשפטיים של התאגיד והוא נעשה בהתאם להנחיות מנהל המים במשרד הפנים. 

- סיון יחיאלי, ראש המועצה בכפר ורדים, האם מינויו של רון לתפקיד ישרת טוב את האינטרסים של תושבי הכפר? 

"אני שמח מאוד שרון נבחר לתפקיד ומאחל לו הצלחה. זה נהדר שרון נבחר כיוון שהוא מכיר טוב את הנושא ואת העבודה". 

גם ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, מברך על המינוי: "תפקידו הקודם של רון הוא נכס גדול לתאגיד, שכן רון עסק באספקת מים לתושביו ובסילוק הביוב, בהשקעות, בניהול תקציבים שוטפים ותקציבים בלתי רגילים בהיקף של עשרות מליוני ש"ח בשנה, בניהול כוח אדם בשיגרה ובחירום ובקשר עם גורמי שלטון ועם ראשי רשויות באזור. כל אלה וניסיונו הרב של רון במגזר הציבורי, יחד עם הצלחתו להציל את כפר ורדים מקריסה כלכלית והרקורד המוצלח שלו בגבייה של 99 אחוז של חשבונות הארנונה והמים מהתושבים, יסייעו לתאגיד להתבסס ולתת שרות איכותי ל 42 אלף התושבים ובעלי העסקים שיקבלו שירות מהתאגיד". 

- רון מוסקוביץ, ברכות על התפקיד החדש. 

"תודה. אני לא מעוניין להגיב לעיתון". 

 

נפרדנו במסיבה 

סמוך לסיום תפקידו כראש מועצה התקיימה באולם האירועים מסיבת פרידה לרון מוסקוביץ. במסיבה השתתפו עובדי המועצה, תזמורת הנוער ניגנה ובין המברכים היו שלמה בוחבוט וראש המועצה הנכנס סיון יחיאלי. הערב הסתיים בשירה בציבור. את הכיבוד, אגב, הביאו המוזמנים מהבית. 

 

בתמונה: 

מסיבת הפרידה מרון מוסקוביץ. יחיאלי ובוחבוט מברכים על המינוי. צילום: בן עמי מוסק