א-לה כפר גיליון 198 ספטמבר 2011 | זינוק בעלייה

זינוק בעלייה

מירוץ אתגר בכפר השני משך יותר רצים וכמו הראשון התאפיין באווירה נהדרת ורמה ספורטיבית גבוהה. הזוכים קיבלו פרסים כספיים

 

בשבת האחרונה התקיים בכפר ורדים מירוץ "אתגר בכפר" השני, מפעל של אגודת הספורט שהחל בשנה שעברה ומסתמן כמסורת מוצלחת. קרוב ל-250 רצים הגיעו להשתתף במקצים השונים, ואליהם הצטרפו עוד מאות בני משפחה, חברים וחובבי ספורט שבאו ליהנות מהאווירה והאירוע.

במסגרת התחרות התקיימו ארבעה מקצים. שלושה מקצים תחרותיים, ל-10, ל-5 ול-2 ק"מ, וכן מירוץ עממי ל-2 ק"מ. המסלולים התחרותיים, אגב, הוכתרו כ"מהקשים בישראל", בשל העליות התלולות שעל המתחרים לרוץ בהן. "המסלול רכן מצדיק את השם 'אתגר בכפר'", אמרו רבים מהרצים.

והיו גם זוכים, שהשנה נהנו מפרסים כספיים, מתנת קאנטרי קלאב כפר ורדים.

במקצה התחרותי 10 ק"מ גברים זכה במקום הראשון דן סלפטר עם תוצאה של 35:58 דקות. במקום השני זכה אנדראה דה בוני (37:52), ובשלישי סער יעקב (40:00).

במקצה ל-10 ק"מ נשים ניצחה לורנה צ'מטאי (40:04), שנייה נורית קוינט (51:06) ושלישית תמי ברוך (51:11).

את המירוץ ניהלו אגודת הספורט בסיוע המועצה, עובדיה ומתנדבים. המירוץ התקיים בחסות קאנטרי כפר ורדים וחברת ברוקס לציוד והלבשת ספורט. יו"ר אגודת הספורט, דרור פלטין: "קיבלנו תגובות נפלאות, ואני שמח על ההצלחה. אני רואה חשיבות רבה גם לפעילות שקדמה למירוץ. היו חודשים של הכנות, והמון עבודה התנדבותית של רבים טובים. בעיני זה נדבך חשוב בתרבות הפנאי והספורט ביישוב. כבר בשבועות הקרובים נקבע תאריך למירוץ הבא, בהתחשב במועדי החגים ובתאריכים של תחרויות אחרות".