א לה כפר 163 | 500 מקומות עבודה חדשים באזור

500 מקומות עבודה חדשים באזור

חזרה לחדשות 

 

חברת באבקום סנטרס בבעלות עימאד תלחמי ונועם לאוטמן הקימה מרכז שירות טלפוני ללקוחות סלקום. המרכז ימוקם באזור תפן ויספק תעסוקה לכ-500 עובדים 

 

חברת באבקום סנטרס, העוסקת במתן שירותים כלליים, שירותי טלפונים מקצועיים, תוכנה, תרגום והנהלת חשבונות הקימה לאחרונה מרכז שירות חדש בבניין "נוף" שבאזור התעשייה תפן. המרכז מיועד לספק תעסוקה ליותר מ-500 עובדים, תושבי היישובים הסמוכים למועצה ולשלב בין עובדים ערבים ליהודים. 

עימאד תלחמי, היזם העומד מאחורי הפרויקט יחד עם נועם לאוטמן (מבעלי חברת דלתא גליל תעשיות), רואה במרכז השירות בסיס למינוף האזור מבחינות רבות: "מטרת הפרויקט היא מתן תעסוקה למגזר היהודי והמגזר הערבי, כמו גם טיפוח נושא הדו-קיום בין ישובי ותושבי האזור". לדברי תלחמי ההחלטה של באבקום למקם את מרכז השירות החדש בשטח מועצת תפן התקבלה בעידודו של איתן ורטהיימר, שחלק עם בעלי החברה את חזונו לפתח את החברה ולתרום להצלחתה. 

יו"ר המועצה התעשייתית תפן, ירון קמחי, מברך על היוזמה: "הצטרפותה של חברת באבקום למועצה התעשייתית היא חלק מתהליך התרחבות מבורך ואנו מקבלים אותה בזרועות פתוחות. המועצה מסייעת לחברת באבקום בצעדיה הראשונים כפי שהיא נוהגת לגבי חברות חדשות הממקמות את פעילותן בתפן". 

 

בתמונה: 

עימאד תלחמי. "מתן תעסוקה וטיפוח הדו-קיום"